Ortlieb Handlebar-Pack Plus
- Voor alle Ortlieb fietstassen geldt:
- Synoniem voor degelijkheid, kwaliteit en eenvoud
- Altijd 100% waterdicht
- Heeft zich al meer dan 30 jaar bewezen
- Kent 5 jaar garantie op materiaal- en fabricagefouten
- Tassen zijn links en rechts uitwisselbaar
- ”Onehand" bediening bij het ophangen en afnemen
- Tot 10 jaar na aankoop reserve onderdelen los beschikbaar
- Gezocht maar echt niet tegen gekomen
Productomschrijving
Video Product

Productomschrijving
Handlebar-Pack Plus
Een meerdaagse fietstocht, een van meerdere weken of toch liever één overnachting? Met de Handlebar-Pack Plus staan alle deuren in de wereld van fietstochten voor je open, want deze ruime stuurtas kan flexibel worden gecombineerd met alle apart verkrijgbare stuurhouders.
De Handlebar-Pack Plus is de gulden middenweg tussen tourtochten en bikepacking tochten. Afhankelijk van het specifieke doel, kan deze waterdichte stuurtas met alle apart verkrijgbare bevestigingssystemen gebruikt worden.
In het mesh vak aan de buitenkant kun je een bidon of andere dingen die je snel bij de hand wilt hebben opbergen. Door de bewezen rolsluiting kun je deze praktische tas makkelijk vullen en een geïntegreerd ritsvak aan de binnenkant zorgt voor net dat beetje extra orde. Eenmaal op je eindbestemming aangekomen kun je de Handlebar-Pack Plus dankzij de draagriem met carabiner makkelijk meenemen.
Let op: De houder voor het stuur is apart verkrijgbaar en wordt niet meegeleverd.
Gegevens
• Hoogte: 22 cm
• Bovenste breedte: 32 cm
• Lagere breedte: 26 cm
• Diepte: 18 cm
• Volume: 11 liter
• Gewicht: 500 gram
• Maximale draaglast: 5 kg
• Materiaal: PS36C
• PVC vrij
Overige praktische details
• Reflector en reflecterend logo op de voorkant van de tas zorgen voor een betere zichtbaarheid in het verkeer
PDF's van Ortlieb-site
Klik HIER voor de handleiding
Klik HIER voor blad met alle gegevens
Hoofdkenmerken op een rij
Gewicht | 500 gram |
---|---|
Volume | 11 liter |
PVC-vrij | Ja |
Artikelnummer | 704638 |
EAN / ISBN | 4013051054973 |
Reviews 1
-
dhr
Gepost op
Na vele jaren de gewone stuurtas van Vaude te hebben gebruikt was het tijd voor iets flexibeler in inhoud en vorm. Na enig zoeken kwam ik op de ortlieb uit. De inhoud is enorm en het voelt aan als een hutkoffer. Telefoon,geld,camera,snoep, appels en wat al niet meer verdwijnt in de diepte. Om het enigszins georganiseerd te houden verpak ik alles in kleine tasje en dit werkt prima. Er wordt een binnentas meegeleverd wat intern kan worden opgehangen maar erg onhandig omdat het de toegankelijkheid vermindert. De ophanging gebruikt de gewone fixit die je voor bij de vaude meegeleverd krijgt en is stevig en betrouwbaar. Het materiaal is stevig en flexibel dus redelijk in vorm te houden. De rolsluiting vergt wat oefening en is niet zo klip en klaar als een normale tas maar werkt uitstekend. De zijvakken ervaar ik tot nu toe nog niet als een positieve toevoeging aangezien de tas te flexibel is waardoor de niet echt toegangelijk zijn. Het draag gemak is uitstekend en voelt als een normale tas ipv een plastic bak die overal tegenaan botst.
Een prima tas voor als je meer in hand bereik wil meenemen. Het is even wennen hoe de tas af te sluiten en hoe de inhoud te organiseren maar verademing als je er aan gewend ben.